Atsiliepimai
5.0 / 5 · 6 atsiliepimai
Palikite atsiliepimą
Atsiliepimus gali palikti tik klientai po įvykdyto vizito. Įveskite el. paštą, kurį naudojote rezervuodami — atsiųsime patvirtinimo kodą.
Tomas
Puikus kirpimas, profesionalus aptarnavimas. Rekomenduoju!
Meistras: Cristian
Jaroslav
Amazing as always
Meistras: Šakir
Aistė
Visada viskas gerai, vaikas laimingas. Grįžta kaskart.
Meistras: Jeipy
Viktor
Puiki kirpykla, greita, kruopšti, maloni aptarnavimas
Meistras: Jeipy
Kazimieras
Labai mandagus ir profesionalus personalas
Meistras: Šakir
Swiss
I recommend mr. barbery Jean Pierre, for sure
Meistras: Jeipy